Жінки справляються так само як чоловіки

Про це 24 каналу розповіла заступниця міністра оборони Ганна Маляр. Вона зауважила, що некоректно говорити про те, в яких військах порівняно більше жінок, однак виділила кількох українських військовослужбовиць.

Зверніть увагу Примусова мобілізація та заборона перетину кордону: Маляр спростувала фейки росіян про жінок

Так, Маляр розповіла, що в ЗСУ є абсолютно унікальна жінка – тренер з глибоководного військового дайвінгу. За словами заступниці очільника Міноборони, такі навантаження є дуже суттєвими навіть для чоловіків.

Чому я підкреслюю і виділяю чоловіків, бо більшість із них все-таки витриваліші у певних навантаженнях, це обумовлюється фізіологією. Так-от, у нас є жінки, які з цим справляються так само. Це дуже серйозний показник,
– пояснила Маляр.

Також вона розповіла й про Тетяну Остащенко – це пані генерал, яка очолює медичні сили та здійснює управління на вищому рівні. За словами Ганни Маляр, якщо поспостерігати за її роботою, не виникатиме думка – жінка це чи чоловік?

"Це справжня військова", – констатувала заступниця міністра.

Слова Арестовича про жінок в армії

Нещодавно радник голови ОП Олексій Арестович відзначився скандальною заявою про жінок-військових.

“Жінка в армії – це просто жах. По-перше, тебе не вважають за людину, по-друге, це проблеми гігієнічного характеру. Потім тебе намагаються зробити об'єктом сексуальних домагань. Це упереджене ставлення, яке тягнеться ще відколи жінок не пускали на Запорізьку Січ”, – сказав він.

Безпосередньо слова Арестовича радниця міністра оборони вирішила не коментувати, зазначивши, що те, що сказав радник ОП, коментувати має також він.

Однак, зі свого боку, вона пояснила, що, по-перше, Збройні Сили є закритою структурою, яка в будь-якому випадку має свою специфіку і щодо жінок, і щодо чоловіків.

А по-друге, ЗСУ, поліція, СБУ, школа, театр чи будь-який інший суб'єкт, де працюють люди і є трудовий колектив, завжди показує загальну ситуацію в країні та суспільстві в цілому. Не буває так, що все суспільство сприймає жінок певним чином, і лише в якійсь одній закритій структурі підбирають людей зі специфічним ставленням.

"На жаль, у нас стереотипи є в усьому суспільстві. І думати, що прийняттям одного закону чи кількома ефірами ми виправимо ось цю культурну специфіку нашого суспільства, – так не буде. На це підуть роки, тому що це – формування певної культури ставлення до жінки, до чоловіка, до дитини, до особистості. Ми проходимо цей процес. Проходимо успішно, тому що ми рухаємося вперед. Але проблеми ці є, їх ніхто не приховує", – підсумувала Маляр.

Не пропустіть – військовий Вишебаба емоційно звернувся до українців: дивіться відео