Пряма трансляція на
Останні випуски

Скільки мільйонів доларів позичила Україна на зовнішньому ринку: відома сума

- Читать новость на русском
Україна позичила на зовнішньому ринку 725 мільйонів доларів
Україна позичила на зовнішньому ринку 725 мільйонів доларів / Фото з відкритих джерел

Міністерство фінансів України здійснило приватне розміщення короткострокових облігацій зовнішніх державних позик на 725 мільйонів доларів з терміном погашення у 2019 році.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства фінансів України.

Читайте також: Надія на два мільярди: чи врятує МВФ Україну від фінансової кризи

Ця операція дозволяє Україні отримати переваги від гнучких умов залучення коштів, а також задовольнити свої короткострокові потреби у валютній ліквідності.

Облігації були розміщені серед провідних міжнародних інвесторів, що надали фінансову підтримку Україні, в умовах нестабільності міжнародного ринку капіталу для країн, що розвиваються,
– йдеться у повідомленні.

У Мінфіні зазначають, що продовжують реалізовувати затверджену стратегію управління державним боргом і планують у повному обсязі виконати план державних зовнішніх запозичень шляхом залучення коштів як від комерційних, так і від офіційних кредиторів.

Нагадаємо, середньострокова стратегія управління державним боргом на 2018-2020 роки, затверджена Кабінетом міністрів, передбачає зміцнення курсу гривні в 2019 році до 29,4 гривні за долар після девальвації в поточному році до 30,1 гривні.

Раніше виконувачка обов'язків міністра фінансів Оксана Маркарова повідомила, що Україна має намір скоротити прямий держборг до 52% ВВП до кінця 2019 року. 

powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Коментарі