Облікові записи популярного сервісу мікроблогів продають за ціною від 10 до 20 центів за штуку при одночасній купівлі тисячі акаунтів. При цьому облікові записи користувачів з великою кількістю абонентів (followers) оцінюються у верхній ціновій межі.

Найчастіше облікові записи Twitter зламуються з використанням фішингових сайтів або програм-троянів. Після злому в мікроблозі часто розміщуються посилання, при переході по яким у абонентів користувача відкривається рекламний банер з пропозицією придбати антивірусне ПЗ.

За статистикою Раю, від 10% до 20% абонентів зазвичай переходять за коротким посиланнях, опублікованими в блогах. Один користувач зі ста придбає рекламоване ПЗ, яке в більшості випадків є фальшивим і нефункціональним.

За словами експерта, оцінити точну кількість вкрадених облікових записів не видається можливим. Проте він вважає, що їх кількість становить кілька десятків тисяч.

Всього в Twitter зареєстровано понад 100 мільйонів облікових записів, при цьому активно користуються сервісом близько 15 мільйонів чоловік.