У ЦПК повідомили, що раніше заступник генпрокурорки Ірини Венедіктової Олексій Симоненко оскаржив відмову Шевченківського суду у продовженні розслідування справи Татарова. Однак тоді Київський апеляційний суд очікувано відмовив.
Читайте також Розслідування проти корупціонерів: як судді не дозволили врятувати Татарова
Вже після цього Симоненко намагався оскаржити таке рішення у Верховному суді, однак, там йому теж відмовили.
Як заявили в ЦПК, замість того, щоб почати процес передачі до суду протягом передбачених 5 днів, заступник Венедіктової місяць "грався в незаконне оскарження". Водночас терміни у справі закінчились.
Коли Венедіктову вчергове питатимуть, що там з Татаровим, очікуйте, що вона переведе стрілки саме на суди, ні слова не сказавши про те, що саме прокурори дотягнули до закінчення строків. Ще й оскаржували те, що згідно з законом не оскаржується,
– заявили в ЦПК.
До теми Венедіктова блокує багато важливих справ, – юрист Валько назвав головні провали генпрокурорки
У Центрі протидії корупції також заявили, що тепер у справі Татарова не буде ні розслідування, ні суду. Там припустили, що саме для цього справу забрали в Національного антикорупційного бюро та Антикорупційної прокуратури.
Справа Татарова: що відомо
- Заступника керівника Офісу Президента Олега Татарова підозрюють у причетності до корупційного скандалу. Зокрема, це стосується квартир Національної гвардії й збитків у 81 мільйон гривень.
- Офіс генпрокурора у грудні 2020 року забрав справу Татарова з НАБУ та передав до Служби безпеки України. Через це йому не обрали запобіжний захід.
- Фігурант справи Татаров намагався оскаржити підозру. Втім, Шевченківський суд Києва 5 березня 2021 року ухвалив рішення не на його користь.
- Апеляція Антикорупційного суду 18 березня провела останнє засідання у справі. Суд не зміг скасувати рішення Печерського суду і закрив провадження.