На заході в Блетчлі-парк - маєток неподалік від Лондона, де в роки Другої світової війни побудували першу британську криптоаналітичну обчислювальну машину - представили класичні комп'ютери ZX81, Commodore 64 і їхні численні клони. Також висвітлювалася історія програм та ігор для цих пристроїв.

Учасники не обійшли стороною і нові віяння, пов'язані зі старими комп'ютерами - наприклад, жанр електронної музики 8-bit, який зобов'язаний своєю появою ретро-пристроям. Особливу увагу привернула програма для ZX Spectrum, що дозволяє писати повідомлення в Twitter. Втім, в цьому жанрі мав першість другий восьмібітний комп'ютер - Commodore VIC-20, з якого ще в лютому нинішнього року опублікували перший "твіт".

Одна з причин інтересу до ZX Spectrum та Commodore полягає в тому, що в силу їхньої популярності на зорі ери домашніх ПК, саме з цих комп'ютерів починали багато хто з сьогоднішніх професійних розробників. Наприклад, Commodore VIC-20 був першим комп'ютером Лінуса Торвальдса - про це можна дізнатися з книги відомого "батька" операційної системи Linux під назвою "Just for fun".