Про це йдеться на сторінках Washington Post пишуть політологи Брендон Валеріано з Університету Глазго і Раян Менесс з Північно-Східного університету.

Вони визнають, що досить дивно говорити про "стриманість" і "обмеженість" Росії у той час, коли вона відправляє солдатів в Україну, Грузію, намагалася почати конфлікт з Естонією і погрожує Данії ядерною зброєю.

Але проаналізувавши застосування Росією кібератак і енергетичного впливу, ми дійшли висновку, що вона завжди робила найменше з того, що могла б і завжди не здобувала бажаний результат,
— йдеться у статті.

Як зазначили політологи, енергетичну суперечку з Києвом Росія програла через падіння цін на нафту.

"Знову і знову ми бачимо, як Росія застосовує дуже невелику кількість своїх ресурсів і програє, так і не здобувши того, чого хотіла", — йдеться у статті.

Політологи вважають, що Кремль розпочав війну на Донбасі тому, що громадська думка в країні цього вимагала, а ціни на газ і нафту в минулому дозволили це зробити. Також Росія поводиться агресивно через власне вигадане суперництво з США і намагається довести своє панівне значення в країнах колишнього СРСР.

Читайте також: Путін почуває себе богом, — Собчак