Про це 24 Каналу розповів генерал армії, колишній голова Служби зовнішньої розвідки Микола Маломуж, зауваживши, що тут є різниця через реальну оцінку ситуації.

Дивіться також Дорогий і неідеальний: що таке "Залізний купол", чому не врятував Ізраїль і чи підходить Україні

Іран поки не має ядерної зброї. Так, вони проводять збагачення урану, але поки не володіють ні тактичною, ні стратегічною ядеркою. Країни Заходу точно знають це, бо контролюють процес.

Захід має змінити стратегію підтримки України

Як наголосив Маломуж, Захід боїться загрози від ядерної зброї Росії. Там перебуває на чергуванні понад 5600 різних боєголовок такого типу. Хоча варто розуміти, що Путін не наважиться використати ядерну зброю.

Ніхто не хоче вступити в ядерну війну. Ядерна зброя – це фактор протистояння, але він не буде застосований. Бо Путін не самовбивця,
– сказав Маломуж.

Захід має продовжувати постачати високоякісну зброю, яка допомогла б суттєво знищувати російські ресурси на полі бою. Також було б добре, якби там зосередилися також на постачанні обладнання, яке б допомогло Україні виготовляти власну потужну зброю.

Потрібно змінювати стратегію підтримки України. Важливо звернути увагу на комплектуючі, щоб ми мали можливість розгортати стратегічні потужні ударні групи безпілотників та інших систем, які нейтралізують потуги Росії,
– сказав Маломуж.

Військова допомога Україні: коротко

  • Лідер більшості у Сенаті США, демократ Чак Шумер заявив, що лідери партій у Конгресі досягли "консенсусу" щодо допомоги Україні та Ізраїлю. Там погодилися, що потрібно швидко надати цю допомогу.
  • Володимир Зеленський повідомив, що Німеччина терміново передасть Україні додаткову систему Patriot. Це стане неабияким підсиленням протиповітряної оборони.
  • 11 квітня США підписали важливу для України угоду. Там нададуть 138 мільйонів доларів на модернізацію систем ППО для нашої держави.