Про це повідомили в Управлінні зв’язків з громадськістю Збройних Сил України.

Дивіться також: Російські кібератаки: в НАТО розповіли, якою буде відповідь на агресивні дії РФ

Окрім 29 країн Альянсу учасниками навчань також стануть військові підрозділи зі Швеції та Фінляндії.

З вересня 5 українських офіцерів залучено до роботи у секціях штабу багатонаціональної коаліції, вони пройшли етапи теоретичної підготовки та оперативного злагодження і вирушать виконувати завдання за своїми напрямками у Неаполі, Рамштайні та Ставангері,
– інформують у прес-центрі ЗСУ.

У відомстві зазначають, що активна фаза "Trident Juncture 2018" за участю 45-тисячного міжвидового контингенту військ триватиме до 7 листопада.

"За сценарієм навчань багатонаціональна коаліція НАТО проводить масштабну військову операцію зі звільнення незаконно окупованої північної частини Королівства Норвегія. Агресором виступає видумана країна "Мурінус", за обрисами якої легко вгадується наш північний сусід", – повідомили у штабі.

Командно-штабна фаза навчання триватиме до третьої декади листопада в органах управління та навчальних центрах Альянсу від італійської провінції Кампанія до норвезьких фюльке Трьомсо та Фінмарк.

До слова, раніше Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг заявив про те, що Альянс надає Україні різносторонню допомогу у створенні центру по захисту кіберпростору. Столтенберг також запевнив, що НАТО беззаперечно підтримує Україну через агресію Росіїв Азовському морі.

Що таке НАТО?Військово-політичний блок, який об'єднує більшість країн Європи, США і Канади. Це "трансатлантичний форум" для проведення країнами-союзниками консультацій з будь-яких питань, що зачіпають життєво важливі інтереси його членів, включаючи події, здатні поставити під загрозу їхню безпеку. Однією з цілей НАТО є забезпечення стримування будь-якої форми агресії щодо території будь-якої держави-члена НАТО або захисту від неї. На сьогодні членами НАТО є 29 країн.