Російський слідчий комітет заявив, що нібито затримав двох підозрюваних у вбивстві 9 людей у тимчасово окупованій Волновасі.

Дивіться також Застрелили прямо у ліжках: страшні фото з Волновахи, де окупанти стратили сім'ю з дітьми

Версія окупантів

У Росії заявили, що 9 людей у Волновасі вбили двоє російських військовослужбовців із Далекого Сходу, які проходять службу за контрактом. А мотивом їхнього злочину буцімто став конфлікт на побутовому ґрунті.

Російський слідчий відділ також стверджує, що підозрюваних "затримали та доставили у слідчий відділ", а тепер збиратимуть доказову базу. Також СК Росії порушив кримінальну справу за цим фактом.

Особливо цинічно ці повідомлення виглядають на фоні російських пропагандистських заяв про Бучу. Росіяни досі не визнали звірства російської армії у Київській області та називають це "фейками" та "антиросійськими провокаціями".

Тож не виключено, що вбивство 9 українців у Волновасі – лише верхівка Айсберга, яка змогла виплисти на поверхню.

Що варто знати про жорстоке вбивство у Волновасі

  • В окупованій Волновасі у власному будинку розстріляли сім'ю з 9 людей, серед яких – двоє дітей.
  • У мережі повідомляють, що сім'я Капканець зібралася з нагоди святкування дня народження свекрухи. Місцеві жителі розповідають, що за кілька днів до стрілянини Андрій Капканець посварився з кадировцями, які намагалися забрати у нього будинок. Через кілька днів окупанти вирішили помститися й увірвалися до будинку сім'ї.
  • Від рук окупантів загинули Андрій та його дружина Наталія, а також двоє їхніх дітей – 4-річний Микита та учениця молодших класів Анастасія. У будинку також була мати Андрія, яка зібрала усіх з нагоди дня народження, та ще четверо осіб.
  • Сусіди говорять, що окупанти хочуть приховати злочин, а будинок залили водою.