Ранок у родині Добродій розпочався, як зазвичай: батько повів молодшу дочку до садочка. Вдома залишилася мама з 12-річною Катериною. Дівчинка не хотіла йти до школи, але мама наполягла.

"Їй треба було в художню школу зранку. Але вона у мами відпросилася: "Мамочко, будь ласка, я не піду". Ну, мама погодилася, але потім все-таки в школу підняла", – розповіла бабуся зниклої Надія Гордова.

Читайте також: Вбивство школярки у Кропивницькому: у школі розповіли, якою була дівчинка за життя

У школі Катерина так і не з'явилася, а ввечері не прийшла й додому.

Коли закінчилася англійська, вони (батьки, – ред.) почали через кожні 2 – 3 хвилини телефонувати, а ніхто не відповів,
– згадує Надія Гордова.

Батьки забили на сполох. Шукати Катерину допомагало все місто: волонтери, студенти, курсанти льотної академії. Прочісували кладовище, лісопосадку та дачний кооператив. Перевірили кожну будівлю, де могла сховатися дівчинка, а місцевість поруч із річкою оглядали за допомогою безпілотника.

Знайшли тіло Катерини близько полудня 12 грудня. У неї була пошкоджена голова. Поряд з тілом – сліди від шин автомобіля, на якому ймовірно і привезли загиблу. У вбивстві запідозрили матір школярки. У слідчих така версія: Катерина залишилась на одинці з матір'ю. Через те, що дівчинка не хотіла йти до школи, жінка вдарила її кухонною сокирою по голові, після чого вивезла тіло в ліс за 5 кілометрів від дому.

Невдовзі після зникнення школярки в поле зору поліцейських потрапила її близька родичка. Сьогодні 13 грудня даній особі оголосили повідомлення про підозру у скоєнні умисного вбивства. Наразі ця особа перебуває під вартою,
– повідомила речник Нацполіції у Кіровоградській області Віталіна Бевзенко.

У поліції запевняють: автомобіль жінки зафіксувала камера спостереження неподалік місця, де знайшли тіло дівчинки. В салоні виявили сліди крові.