Аферистів чекає адміністративна, а організаторів схеми – кримінальна відповідальність.

Дивіться також Скандальна речниця ДПСУ Плантовська, яка попрощалась з Україною, опублікувала фото "з раю"

Чоловіки видавали себе за підлітків

"Двох молодиків віком 20 та 21 року, які намагалися перетнути кордон за чужими свідоцтвами про народження, виявили прикордонники Мукачівського загону на кордоні з Угорщиною. Чоловіки прибули в пункт пропуску "Лужанка" у супроводі 52-річного жителя села Королево, що у Берегівському районі", – йдеться у повідомленні.

Західне регіональне управління Держприкордонслужби України повідомляє, що махінатор мав із собою доручення від батьків, видані на установчі дані дітей 13 та 15 років, прізвища яких були вказані у наданих свідоцтвах про народження. Однак горе-аферистів інспектор прикордонного контролю викрив одразу.

"Тепер на молодиків, які прикидалися дітьми, чекає адмінвідповідальність, а особам, які сприяли їм у незаконному перетині кордону, загрожує кримінальна відповідальність за організацію незаконного переміщення осіб через кордон", – зауважили у Держприкордонслужбі України.

На Одещині чоловік намагався епічно перетнути кордон

В Одеській області прикордонники затримали чоловіка, який намагався незаконно перетнути кордон. Він був одягнений в жіночий одяг, а на голові мав перуку.

Прикордонники розповіли, що їх "причарувала" жінка в сонцезахисних окулярах у темний час доби. Виявилось, що це зовсім не жінка.

Чоловік перед Великоднем повернувся із заробітків з-за кордону й мав намір продовжити збагачуватися в іншій країні. Його затримали та вручили повістку. У ДПСУ кепкують, що "диво перевтілення не спрацювало".

Які категорії чоловіків можуть виїжджати за кордон

У 2023 році виїхати за кордон можуть:

  • чоловіки з інвалідністю;
  • чоловіки, які мають дружину з-поміж осіб з інвалідністю I або II групи;
  • особи, які мають одного зі своїх батьків чи батьків дружини (чоловіка) з-поміж осіб з інвалідністю I чи II групи;
  • батьки, опікуни, піклувальники, прийомні батьки, батьки-вихователі, які виховують дитину з інвалідністю віком до 18 років;
  • батьки, на утриманні яких перебуває повнолітня дитина, яка є особою з інвалідністю I чи II групи;
  • чоловіки, які потребують постійного догляду;
  • опікуни осіб з інвалідністю, визнаних судом недієздатними.