Про це в ефірі 24 каналу повідомив колишній уповноважений президента з прав дитини Микола Кулеба.

Важливо Як говорити з дитиною про війну і чи треба ховатися або їхати з дому: історія психологині Олени

За його словами, Україна змогла ідентифікувати близько 11 тисяч викрадених дітей. Це згідно з останніми даними Міністерства внутрішніх справ. Крім того, виявляється, що є понад 600 пунктів перебування дітей.

В Росії заявили, що понад 100 дітей-сиріт, які були вивезені з Донбасу, їх всиновили,
– акцентував Микола Кулеба.

"Тобто ми бачимо, що раніше вони хоч якось намагалися прикриватися всі ці 8 років війни. Зараз вони відкрито говорять, що українська земля для російських дітей. Українські діти мають знати російську мову й говорити виключно російською. Тобто йде така поступова й досить агресивна русифікація", – додав Микола Кулеба.

Він зазначив, що вони готові вбивати за те, що українська дитина не знає російської мови. А також, що за це треба відрізати якісь частини тіла й так далі. Тобто ця російська агресія вже не прикрита.

Дивіться відео: Микола Кулеба про викрадення українських дітей

Останні новини щодо дітей

  • В Миколаєві, як і в будь-якому іншому місті, яке близьке до зони бойових дій, зараз небезпечно. Тому бажано якнайшвидше вивезти звідти дітей. Про це розповіла голова Миколаївської обласної ради Ганна Замазєєва.
  • В окупованому Мелітополі в парку знайшли тіло 13-річної дівчинки. Ні в чому не винну дитину вбили російські військові.
  • З метою закріплення своєї "влади", окупаційні адміністрації примушують молодь на тимчасово зайнятих територіях долучатись до різноманітних пропагандистських організацій. Такі утворення покликані насадити проросійський наратив серед місцевого населення.