Журналісти ТСН, з посиланням на поінформоване джерело в правоохоронних органах зазначили, що не відкидають, що жінка, яка намагалася втопити свого сина, може мати психічне відхилення або захворювання.

До теми У Вінниці курсант врятував 8-річного хлопчика: його намагалася втопити власна мати

Родина не перебувала на обліку малозабезпечених

У приймальній Вінницького міського центру соціальних служб повідомили журналістам, що родина, де мати намагалася втопити свого сина, ніколи не перебувала у них на обліку.

В цій родині є ще одна дитина, хлопчик, який навчається в 7 класі,
– розповіли в центрі соцслужб.

Крім того, речниця поліції Вінниччини Заріна Маєвська зауважила, хлопчик, якого хотіла вбити мати, перебуває в одній з лікарень. Дитину зараз відвідує його батько.

"Ця родина не перебувала на обліку як малозабезпечена або як така, що потребувала додаткової підтримки чи уваги. Наразі призначено низку експертиз для встановлення осудності жінки. Тобто всі обставини та причини цієї події будуть встановлені під час досудового розслідування", – сказала Маєвська.

Курсант пригадав, як врятував дитину

Майбутній оперативник та курсант Харківського національного університету внутрішніх справ Артем Макаров, який врятував хлопчика, сказав, на момент інциденту йшов неподалік річки. Однак коли побачив дитину в небезпеці, то одразу побіг рятувати.

Я побачив, як жінка з дитиною були у воді. Я побіг до них, вона тримала дитину в руках, схопив дитину, жінка не чинила опору. Хлопчик мені сказав, що порізався,
– розповів Макаров.

Курсант зазначив, що дістав дитину з води та передав хлопчика до рук лікарів, яких виклали на місце подій разом із поліцією. Макаров також наголосив, що у дитини, найімовірніше, стався стрес.

Що відомо про страшний інцидент у Вінниці

  • У поліції Вінницької області розповіли, у Вінниці курсант Артем Макаров врятував життя 8-річному хлопчику. Дитину намагалася втопити власна мати.
  • У правоохоронному органі зазначили, що оперативник почув на набережній у Вінниці дитячий крик і побачив, що жінка штовхає хлопчика в річку, а потім, занурившись разом із ним у воду, намагається його втопити. Курсант не зволікав і миттєво стрибнув у річку та витягнув дитину на берег.
  • Зрештою стало відомо, що 40-річну вінничанку затримали після інциденту. Затриманій жінці повідомили про підозру в замаху на вбивство малолітнього, а згодом за рішенням Вінницького міського суду жінку помістили в психіатричний заклад, в умови, які виключають небезпечну поведінку.