Українського воїна лікуватимуть у Барселоні. Відповідну клініку вже знайшли. Про це повідомила волонтерка Ірина Тимофєєва.

До теми Мрія батька – поставити сина на ноги: історія важкопораненого бійця Віталія

Ми знайшли клініку в Барселоні, назву її ми не розголошуємо. Вона спеціалізується на нейрозв'язках мозку,
– розповіла Ірина Тимофєєва.

Також вона зазначила, що наразі є два тижні на узгодження з МОЗ України – це процес збирання підписів та всі необхідні документи.

Раніше повідомлялось, що донецький футбольний клуб "Шахтар" взяв під опіку лікування бійця за кордоном. Волонтерка розповіла, що попередньо, клініка оплачена на три місяці.

Читайте також Нова загроза з неба: чим небезпечні Shahed-191, Shahed-129, Mohajer-6 і як Росія їх отримала

Що треба знати про українського захисника Віталія Шумея

34-річний Віталій Шумей родом з Шостки. У лавах ЗСУ чоловік служить з 2014 року. У лютому – березні він обороняв від окупантів Київщину, Чернігівщину, а далі Схід. Чоловік – командир ЗРК дальнього радіуса дії.

У серпні 2022 року в Авдіївці на Донбасі снаряд влучив у бліндаж Віталія та спрацював з іншими вибухівками. Внаслідок вибуху боєць отримав багато травм: мінно-вибухову травму; вогнепальне уламкове черепно-мозкове поранення; забій головного мозку; гематоми.

Зокрема, уламок артилерійського снаряда влучив у голову бійця. Український захисник переніс вже три операції на голові. Лікувався у Дніпрі й Києві, а зараз – в Чернігові.

І саме перші зрушення сталися в Чернігові, коли батько почав кожного дня читати синові книги й листи побажань від українців. Сергій Шумей переконує Віталія, що він одужає, буде розмовляти та ходити.