Його покроково описали в Головному управлінні розвідки Міноборони. Там вказали, куди саме можна звертатися та що після цього потрібно робити.

Зауважте Моя дитина збиралася заміж, – мати зниклої безвісти в Кременчуці емоційно відповіла росіянам

Приймають заяви в Інформбюро

Якщо людина не має інформації про місце перебування когось зі своїх рідних, то можна звернутися до Національного інформаційного бюро за коротким номером 1648 чи міським номером – (044) 287-81-65. Інформбюро також має сайт, де можна заповнити відповідну форму для запитів на сайті – nib.gov.ua.

Можна звертатися до поліції

Також заяви про зникнення людей приймають і в будь-якому відділку поліції. Нацполіція може внести людину в списки зниклих, також базуючись на запиті поштою чи дзвінком на один із цих номерів:

  • 102 (цілодобово);
  • (0894) 200-18-67.


Алгоритм повідомлення про зникнення осіб / Зображення МВС

Що відбувається після цього

Подану заяву реєструють у журналі Єдиного обліку та вносяться відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Про це заявнику протягом 3 днів повідомляє уповноважений з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин.

Коли знаходять зниклого – теж повідомляють

Розшук особи, яка зникла безвісти, припиняють не пізніше ніж через 3 дні з моменту встановлення місця перебування, місця поховання чи місцеперебування останків. Про це негайно повідомляють близьких родичів та членів сім'ї. Також заявника, навіть якщо він не є родичем.

Важливо – росіяни не воюють, а чинять терор: дивіться відео