Про це 24 каналу розповів міський голова Мелітополя Іван Федоров. Він зізнається, що про випадки викрадення окупантами людей на Запоріжжі влада дізнається, лише коли родичі чи близькі повідомляють про це.

Важливо Четверо вояків зґвалтували матір та доньку, – російський дезертир розповів про злочини окупантів

За його словами, за 9 місяців війни офіційно відомо, що в полоні росіян опинилося понад 700 людей із Запорізької області, але ще про долі стількох же досі невідомо, бо росіяни не зізнаються в цьому.

Люди повертаються з полону і розповідають зовсім страшні речі. Наприклад, нещодавно з'явився коментар однієї жінки, яка перебувала у полоні росіян. Вона розповіла, що її 9 днів тримали в морському контейнері, а це точно не людські умови,
– заявив Федоров.

Мер Мелітополя додав, що до кожного чоловіка, якого тримають у полоні, окупанти чинять тортури. "До багатьох полонених застосовують тортури із застосуванням електричного струму", – сказав він.

Федоров зазначив, що також є випадки зґвалтування мешканців тимчасово окупованих територій, яких беруть в полон.

Також бувають випадки, коли полонених вивозять в Лефортове СІЗО, щоб приговорити до довічного утримання. На сьогодні це глобальна катастрофа та геноцид проти нашого народу, який чинить Росія,
– підсумував мер Мелітополя.

Федоров розповів про катування полонених та ситуацію на Запоріжжі: відео


До слова, вночі 23 листопада окупанти обстріляли пологове відділення на Запоріжжі, внаслідок чого там загинуло немовля, яке щойно з'явилося на світ. У міноборони Росії уже висунули свою версію обстрілу. Окупанти заявили, що насправді у Вільнянську стріляли по ЗСУ, а не по пологовому будинку. Також вони ні слова не згадали про вбите немовля.