Бізнес чоловік організував разом з трьома товаришами, які також боронили Україну на Сході. Вони виготовляють паливні брикети з лушпиння соняшника і соломи. А весною і влітку зварюють паливні котли і ремонтують сільськогосподарську техніку.

Треба чимось було зайнятись. Якщо два дні сидиш удома, зняв протези перед телевізором, то дуже важко. А так за станком працюю, голова другим зайнята. Хочеться хлопцям показати, що життя не закінчується з війною, з ампутацією, з подвійною ампутацією,
– наголосив учасник АТО Олександр Чалапчій.

Окрім бізнесу, Олександр активно займається громадським життям. Чоловік один з учасників проекту "Переможці". Там розповідають про бійців АТО, які відновились після поранень і досягли успіху. А ще він брав участь в "Іграх нескорених" – змаганнях для поранених військових. Там завоював золоту медаль у греблі.

Читайте також: Новітні Герої України: Петро Порошенко нагородив двох військових нагородами

На майбутнє у Олександра грандіозні плани. Окрім розбудови бізнесу, чоловік активно готується до нових змагань. У жовтні під час Вашингтонського марафону планує подолати 42 кілометри на ручному велосипеді.