Таку думку 24 каналу висловив співголова ГІ "Права справа" Дмитро Снєгирьов.

Читайте також Місія ОБСЄ в Україні продовжила мандат до 2021 року, але досі без допуску у Крим

Зокрема, зауважує експерт, у Великобританії створено спецвідділ, який відповідає за інформаційну безпеку, у тому числі, втручання Росії.

Виникає питання: чи ажіотаж у магазинах США і Європи не був штучно спровокований інформаційним втручанням Росії з метою дестабілізації ситуації. Якщо питання економічної та інформаційної безпеки зв’язати в одну картину, то буде зрозуміло – це спланована операція Росії, щоб використати Європу для зняття економічних санкцій,
– переконаний Дмитро Снєгирьов.

Що відомо про санкції проти Росії

  • Перші санкції світова спільнота ввела проти Росії у 2014 році через анексію Криму. Згодом вони були розширені через російське вторгнення на Донбас.
  • Після цього міжнародні санкції постійно розширювалися через загострення бойових в Україні, будівництво "Північного потоку-2", спробу вбивства Сергія Скрипаля тощо.
  • У Раді Федерації Росії заявили, що через епідемію коронавірусу і падіння світових цін на нафту "потрібно обнулити" всі у світі економічні санкції.
  • У Міністерстві закордонних справ України одразу ж нагадали, що Росія може сама "обнулити" санкції проти себе, звільнивши Крим і забравши свої війська з Донбасу.

коронавірус
Як уникнути коронавірусу / Інфографіка 24 каналу