Звісно – найцікавіша песона Генпрокуратури – її очільник Юрій Луценко. Однак зустрічатись персонально із журналістами для пояснення деталей власної декларації генпрокурор не забажав.

Головний законник надто зайнятий державними справами, тож у громадську приймальню й носа не каже навіть у дні особистого прийому. Проте журналісти програми "ЦРУ" підготували захоплюючий екскурс деклараціями та цікавими фактами з біографій безпосередніх підлеглих самого Луценка.

Вадим Лашук – заступник начальника Департаменту нагляду за додержанням законів у кримінальному провадженні та координації правоохоронної діяльності, начальник управління нагляду за додержанням законів органами Державної фіскальної служби України.

Офіційно прокурор задекларував: заробіток, видатки, банківські відсотки та навіть пенсію. Від банківських вкладів Лашук із дружиною отримали прибуток – майже мільйон гривень. 100 тисяч гривень законник отримав з бюджету вигляді пенсії, яка по-суті йому й ні до чого, адже цифра основного доходу просто вражає – 3,5 мільйонів гривень – від приватної фірми "НФ Трейдінг".

Читайте також: Як церковні миші. Журналісти показали захмарні статки "бідних" прокурорів

А щодо майна прокурора-багатія – то в декларації суцільні прочерки. Лише квартира на 53 квадрати. Основний актив Лашуків – дві земельні ділянки на 2 гектари та садовий будинок на 300 квадратів. Приблизна ціна такої нерухомості – до півмільйона доларів. Проте, як прокурорська сім'я набула цей будинок, неясно, адже в документах відсутнє посилання на договір купівлі-продажу.

Максим Мельніченко – керівник Генінспекціі внутрішніх розслідувань та безпеки Генеральної прокуратури України.

За інформацією люстраційного реєстру, Мельниченко був одним іх перших у "списку на звільнення" 1 грудня 2014 року. Але примудрився втриматися у кріслі до сьогодні.

Багатствами Мельниченко за роки прокурорської служби ніколи не відрізнявся. Згідно із деклараціями, у 2013-му він заробив всього 160 тисяч гривень. Однак вже у 2015му Мельниченко несподівано багатіє.

Читайте також: Шикарні маєтки, авто та офшори: вражаюче розслідування про життя українських прокурорів

В декларації 320 тисяч офіційного доходу, 80 тисяч допомоги по безробіттю та смішні 649 гривень заробітної плати дружини у компанії "Київенерго"... А от банківські рахунки прокурора – порожні. Все, що має - готівкою 11 тисяч доларів та 120 тисяч гривень.

Звідки взялися гроші на коштовну нерухомість – загадка. Основні елементи нерухомості, звісно ж, записані на матір. Згідно держреєстрів, вона володіє нерухомістю в анексованому Криму.

Юрій Кривобок – старший слідчий Департаменту спеціальних розслідувань.

На початку цього року в медіа спалахнув скандал: прокурорська родина добряче нагріла руки на продажі квартир для Міноборони та МВС. Видання "Наші гроші" з'ясувало, що дружина Юрія Кривобока продала державним відомствам сотню квартир у новому житловому комплексі "Софія" під Києвом та заробила понад 80 мільйонів гривень.

Читайте також: Як чиновники нажили захмарні статки за одну зарплату: розслідування

Статки самого Кривобока складаються із: 220 тисяч гривень – офіційна зарплата в ГПУ, ще 30 тисяч – дохід від надання житла в оренду. Інші кошти – виключно у дружини: цифри скрізь із шістьма нулями. 154 мільйони гривень – дохід від відчуження нерухомості. Ще 150 тисяч – за продаж автівки. 370 тисяч відсотків, а все інше – на руках та банківських рахунках.