Про це розповів фінансовий аналітик Сергій Фурса у своєму відеоблозі "Фінансова грамотність" на 24 каналі.
Читайте також: Інтерес Коломойського – не платити по боргах: як може вирішитися проблема з "Приватбанком"
"Окружний адміністративний суд повинен скоро прийняти рішення за позовом Коломойського. І очевидно, що це буде політичне рішення української влади", – наголосив Фурса.
За його словами, якщо в цьому суді апеляція визнає націоналізацію незаконною, то це буде означати, що українським президентом прийнято рішення про компроміс з Коломойським.
Зараз у президента величезна влада. І вона ж є величезною відповідальністю. І в даному випадку його відповідальність – не укладати угоду з дияволом. Якщо суд прийме рішення на користь Коломойського – угода з дияволом буде скріплена підписом. А сам Зеленський стане спільником Коломойського,
– заявив експерт.
Чи можна виграти від угоди з дияволом? Ні, вважає Фурса, навіть отримавши короткострокові плюси.
"І економічне зростання зміниться втечею всіх і вся, що відіб'ється і на курсі гривні і на доходах населення. А сам укладач угоди стане назавжди рабом диявола, адже він тепер пов'язаний з ним одним злочином", – додав фінансовий аналітик.
Дивіться повний випуск відеоблогу "Фінансова грамотність" за 21 вересня 2019
Чому Україна націоналізувала "Приватбанк"?Він був і є найбільшим банком в Україні за обсягом активів. Після того, як у банківській системі країни сталася криза, уряд 18 грудня 2016 року ухвалив рішення про націоналізацію "Приватбанку".
Кабмін тоді послався на пропозицію Національного банку і колишніх акціонерів "Приватбанку", найбільшими з яких на той час були Ігор Коломойський і Геннадій Боголюбов. Після націоналізації "Приватбанку" обоє втратили свої акції та назвали націоналізацію незаконною.