Як повідомляють інформаційні ресурси бойовиків, вшанувати пам’ять Захарченка поблизу меморіалу, присвяченому йому, прийшли "близько трьох тисяч" осіб, серед яких можна було помітити й нинішнє керівництво фейкового адміністративного утворення.

Читайте також: На могилі Захарченка у Донецьку з'явилася дивна споруда: промовисте фото

Так, у заході взяли участь "тимчасовий виконувач обов'язків голови "ДНР" Денис Пушилін, "виконувач обов’язків голови сусідньої "ЛНР" Леонід Пасічник, так званий "президент" Південної Осетії Анатолій Бібілов, деякі російські парламентарі, а також місцеві "чиновники" та "депутати".


Голова "ДНР" Пушилін і "президент" Південної Осетії Бібілов

За інформацією ЗМІ окупантів, окрім цього, в Донецьку також пройшли інші траурні заходи – зокрема, на кладовищі "Донецьке море" відбулися молебень і мітинг біля місця поховання вождя псевдореспубліки, а у Донецькому театрі опери та балету Солов'яненка – вечір-реквієм пам'яті Йосипа Кобзона та Олександра Захарченко.

Додамо, що на церемонію кладовищі відвідав і очільник байкерського клубу "Нічні вовки", який підпорядковується Путіну Олександр Залдостанов на прізвисько "Хірург".


"Хірург" Залдостанов завітав до Донецька, аби прийти на могилку до Захарченка

Нагадаємо, увечері 31 серпня у центрі окупованого Донецька біля ресторану "Сепар" пролунав вибух, внаслідок якого загинув лідер бойовиків так званої "ДНР" Олександр Захарченко. Згодом стало відомо і про смерть його охоронця В'ячеслава Доценка з позивним "Слов'ян", який тоді перебував разом із Захарченком.

Крім того, ЗМІ повідомили, що разом з ним загинув "міністр доходів" фейкової республіки Олександр Тимофеєв з позивним "Ташкент", але за деякий час окупаційна влада на Донбасі цю інформацію спростувала.

У підсумку так зване "МВС "ДНР" оголосило у розшук двох підозрюваних у причетності до злочину. За їхніми даними, це двоє чоловіків, які також 31 серпня незадовго до вибуху були у кафе "Сепар". Судячи з оприлюднених фото, мовиться про людей похилого віку.

Ліквідація захарченка: хроніка останніх подій