Про це заявив міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко. Він наголосив, що відповідні терміни є метою України.
До теми Законопроєкт про медіа знову почали обговорювати у повний голос, – Соляр
"Я сподіваюся, що, можливо, в середині, можливо, наприкінці. Принаймні ми ставимо собі це за мету", – сказав Ткаченко.
Зіграв поганий жарт, – Ткаченко про розмову щодо законопроєкту
За його словами, щодо цього законопроєкту вже була розмова з представниками медіаспільноти. Але діалог "зіграв поганий жарт".
Міністр зауважив, що проєкт за період розмов довкола нього вже трохи застарів, тому його потрібно допрацювати. Ткаченко наголосив, що документ створює рівні права для всіх гравців медіаринку.
І врешті-решт всі дискусії зводяться до того, що не треба нас регулювати взагалі. Такого вже не буде, тому що світ не стоїть на місці. Така регуляція є в Європі і таку регуляцію започатковують в Америці,
– сказав очільник міністерства.
Він додав, що Україна рухатиметься разом з цивілізованим світом – за європейськими стандартами. Водночас в Росії регуляція зовсім інша.
Законопроєкт про медіа: що відомо
- У листопаді 2019 року Президент України Володимир Зеленський доручив Кабміну розробити законопроєкт про вимоги та стандарти новин.
- Вже у травні 2020 року Рада відправила його на доопрацювання.
- В липні того ж року Комітет з питань гуманітарної та інформаційної політики рекомендував Верховній Раді ухвалити доопрацьований законопроєкт.