Деталі замаху на бізнесмена Тітова у Миколаєві оприлюднила пресслужба Нацполіції.

Дізнайтеся більше Михайло Тітов "Мультик": що відомо про кримінального авторитета з Миколаєва

На записі видно гільзу від патрона біля місця події.

Відео з місця замаху на бізнесмена Тітова на прізвисько "Мультик

Що відомо про замах на Тітова

  • У Миколаєві в бізнес-центрі "Техноконтракт" вдень 6 квітня сталася стрілянина.
  • Під час інциденту пострілом в голову поранили бізнесмена, кримінального авторитета Михайла Тітова.
  • За інформацією місцевих ЗМІ, куля потрапила Тітову в шию, поблизу вуха, відрикошетила від хребта та розтрощила частину нижньої щелепи. У результаті він втратив багато крові.
  • Наразі чоловік перебуває у реанімації.
  • Стрілець, ймовірно, втік на автомобілі темного кольору з європейськими номерами реєстрації. У місті оголосили план "Перехоплення".

Що відомо про Михайла Тітова "Мультика"? Миколаївський бізнесмен Михайло Тітов, більш відомий як кримінальний авторитет "Мультик". Був засуджений за подвійне вбивство. Наприкінці 90-х років з особливою жорстокістю вбив двох інших кримінальних авторитетів, які приїхали працювати на його території. Його ув'язнили.

Після виходу з тюрми "Мультик" знову взявся за старе. Його пов'язували з рекетом, розкраданням державного майна, рейдерськими атаками на бізнес, вимаганням та навіть торгівлею наркотиками. Тітова боялись навіть чиновники і він легко "віджимав" бізнес у миколаївських підприємців.

У серпні 2017 року "Мультика" затримали. Очільник ГПУ у той час Юрій Луценко особисто вітав прокурорів, які відзначилися в розслідуванні кримінальних пригод Тітова і дарував їм іменні годинники. Однак сидів Тітов не довго. У листопаді 2018 року суд змінив йому запобіжний захід і відпустив його із СІЗО під домашній арешт.