Жінка перебуває у шоці і невдовзі має проходити МРТ. У неї травма голови і є сліди побоїв, розповів захисник постраждалої Євген Мельниченко у коментарі сайту "Сьогодні".

Дивіться ще Жах у Кагарлику – це помста "дяді Колі", бо жінка не захотіла "давати, коли він скаже": адвокат

Після того, що сталося, їй потрібно проходити обстеження, МРТ. Грошей на це немає. Є травма голови, залишилися сліди побоїв, є ознаки внутрішніх травм,
– розповів Євген Мельниченко.

Раніше на своїй сторінці у фейсбуці адвокат розповів, що його підзахисну били та декілька разів поспіль зґвалтували за те, що жінка колись відмовила поліцейському в інтимі.

Знайома постраждалої нещодавно розповіла, що ту вже відпустили з лікарні. За словами інших односельців, потерпіла разом з мамою їздила до Києва у поліцію давати свідчення.

Що відомо про постраждалу

26-річна жінка проживає у селі Стави. У день, коли сталося зґвалтування, жінку викликали до відділку поліції як свідка у справі про крадіжку в магазині.

Детальніше Виховує дитину з інвалідністю: що відомо про 26-річну жінку, яку зґвалтували поліцейські

Офіційно вона не заміжня, у неї є цивільний чоловік. Ця дівчина – звичайна жителька. З самого дитинства мешкає у селі у виховує маленьку донечку. У дитини є інвалідність і на її лікування збирали гроші.