Навчання відбувалося на полігонах Херсонської та Запорізької областей, а також в акваторіях Чорного та Азовського морів.

Зауважте Збройним силам України передали винищувач Міг-29: фото

За словами Наєва, "перший етап тренувань підрозділів почався з десантування українських "крилатих піхотинців" у Херсонській області".

"Гелікоптерами підрозділ Десантно-штурмових військ ЗСУ швидко доправили на один із загрозливих напрямків задля утримування противника, який висадився на морське узбережжя".

Командувач наголосив, що "воїни-десантники здійснили висадку посадковим способом, а після цього вийшли до вказаного району, взявши під контроль панівну висоту".

"Водночас екіпажі вертольотів армійської авіації вдосконалили свою льотну підготовку, дії при висадці повітряного десанту, а також взаємодію з командирами десантно-штурмових підрозділів", – зауважив Наєв.

У ході другого етапу навчання "до тренувань залучили важку артилерію та протидесантний резерв зі складу основних сил".

Наєв розповів, що "воїни-артилеристи своєчасно здійснили багатокілометровий марш до району зосередження, провели заходи щодо підготовки стрільби та управління вогнем, а також здійснили вогневе ураження умовного противника".

Водночас "протидесантний резерв провів тренування з відбиття нападу умовного противника".

"Десантники, вміло зайнявши плацдарм, всіма наявними засобами ураження зупинили наступ вглиб нашої території сил та засобів морської піхоти умовного противника, що висадилася з кораблів на морське узбережжя", – розповів генерал-лейтенант.

Під час "останнього етапу навчань екіпажі катерної тактичної групи, під прикриттям гелікоптерів армійської авіації, пройшли через заміновану водну ділянку, після чого відбили напад ворожих артилерійських катерів".

Масштабні навчання на Півдні України: дивіться відео

Військові навчання в Україні: останні новини

  • У травні 2021 року у прифронтовій Авдіївці провели антитерористичні навчання.
  • Участь у них взяли силовики, військові та надзвичайники.
  • Речниця СБУ в Донецькій та Луганській областях Галина Прищепа розповіла, що це – традиційні щорічні навчання.
  • Вони дозволяють відпрацювати завдання у реальних умовах,