Про це 24 каналу розповів військовий оглядач Денис Попович. Раніше міністри оборони країн Євросоюзу підтримали створення навчальної місії для військових ЗСУ.
Цікаво На них черга на роки, – військовий експерт пояснив повільну передачу Україні NASAMS
Структуроване командування
Попович зазначив: треба згадати, що США призначили окремого генерала, який буде займатись постачанням озброєння до України. Тобто американці перетворюють український кейс на окрему військову операцію.
Нею буде керувати окремий генерал, буде окреме командування. Тому це питання обов'язково буде винесене на нове зібрання "Рамштайн-5",
– зауважив військовий оглядач.
Постачання нової зброї
За словами Поповича, безумовно, на новій зустрічі буде обговорено питання постачання якісно нової зброї для України. Зокрема, він сподівається, що це будуть далекобійні ракети.
"Вони дозволять нам ось той баланс, що з'явився на полі бою, трохи вже переламати на нашу користь", – наголосив він.
Військовий оглядач додав, що сподівається на ATACMS з дальністю польоту до 300 кілометрів. Це те, що дозволить діставати росіян на більшій оперативній відстані. Крім того, Україні необхідна й бронетехніка, щоб удало вести контрнаступ.
Ми бачили від Польщі більшою мірою постачання танків. Нещодавно з'явилось повідомлення, що, начебто, Словаччина може передати нам 72 танки Т-72 й отримати натомість Леопарди. Також очікуємо й на якесь авіаційне підсилення,
– підкреслив Попович.
Попович про те, що чекати від нової зустрічі "Рамштайн": дивіться відео
Військова допомога Україні: останні новини
- Зброя, яка надходить від США до України ефективно працює і для оборони, і для наступу. Мовиться про HIMARS, ствольну артилерію, радари контрбатарейної боротьби, різноманітні дрони тощо.
- Українські пілоти виклали в мережу перше відео застосування з МіГ-29 американських протирадіолокаційних ракет HARM AGM-88. Застосовувати такі ракети українські літаки змогли завдяки модернізації.
- Німеччина допоможе Україні розбудувати систему ППО. Відповідні сигнали пролунали з боку канцлера Олафа Шольца.