+22° / +14°
  • субота
    +22° / +14°

Українська збірна тріумфально виступила на чемпіонаті Європи з карате

Справжній фурор на чемпіонаті Європи з карате зробила збірна України. Несподівано наші спортсмени вибороли шість медалей. За всю історію незалежності у нас їх було лише сім. Особливо відзначилися українські тендітні дівчата, які володіють ефектною технікою виконання складних ударів.

Українські каратистки зробили справжній фурор у Туреччині на чемпіонаті Європи. Катерина Крива, Анастасія Мястковська, Аніта Серьогіна та Анжеліка Терлюга не тільки виграли в турчанок фінал командних змагань, а й здобули в індивідуальних змаганнях золото і дві бронзові нагороди.

"Дівчата великі молодці. Впоралися з тим хвилюванням і здобули золото," – радіє головний тренер збірної України з карате Антон Нікулін.

Потішили своїми виступами і чоловіки. Юрист зі Львова Станіслав Горуна свій фінал програв італійцю. Однак, якби не зміна правил напередодні турніру, він замість срібла теж привіз би на батьківщину золоту медаль.

Перевагу має той спортсмен, який при рівному рахунку "отримав" перший бал. І от в нас в кінці бою був рівний рахунок 3:3. Але оскільки він мав цей перший бал, йому віддали перевагу,
– сказав призер Чемпіонату Європи з карате Станіслав Горуна.

Окрім індивідуального срібла, Станіслав допоміг чоловічій команді здобути ще й бронзову нагороду. Тепер його козацький оселедець у спільноті карате знають усі.

Загалом же українці на чемпіонаті Європи здобули шість нагород, дві з яких золоті, і посіли четверте загальнокомандне місце. Оскільки віднедавна карате стало олімпійським видом спорту, перед Україною вимальовуються непогані перспективи на медалі в Токіо 2020 року.