На сайті університету підтвердили загибель. Опублікували співчуття з приводу смерті юнака та розпочали внутрішнє розслідування.

До речі Син кричав з вікна про допомогу: у Києві жінка намагалась скоїти самогубство на очах у дітей

Могло бути самогубство

У телеграм-каналах повідомляли про самогубство студента. Опублікували фото з місця події.

Він застрелився з АКС-74У. Зброю курсантам видають під час добових чергувань на окремих постах,
– мовилось у повідомленнях.

Крім того, в мережі поширюють інформацію, нібито загиблий залишив записку. Там він начебто вказав причини свого вчинку та детально описав ситуацію про керівників та факультет. Проте самі курсанти невпевнені, чи це правда, оскільки "записка десь зникла".

Що кажуть в поліції

Правоохоронці відкрили кримінальну справу, всі обставини події з'ясовують.

Наразі вирішують питання щодо підслідності, інформує "Суспільне". Мовиться про розподілення кримінальних проваджень між органами, які мають право розслідувати правопорушення.

Що відомо про курсанта

Курсант навчався на другому курсі університету на факультеті №3, пише Zaxid.net. Там готують фахівців для підрозділів превентивної поліції. Хлопець був родом із Рівненської області. Йому мало виповнитись 19 років.

Також оприлюднили фото з місця події. Однак показати їх неможливо з етичних міркувань.

Схожі сумні випадки: останні новини

  • В Одесі 12 лютого 13-річна дівчинка вчинила самогубство. Вона вистрибнула з багатоповерхівки. Тіло дитини знайшли на вулиці Академіка Воробйова. На жаль, врятувати її не вдалось.
  • Схожий випадок був у Дніпрі. 12-річна дівчинка впала з 7 поверху недобудови. Однак вона вижила, хоч і перебувала в критичному стані.
  • У грудні 2022 року 36-річна киянка хотіла вбити себе на очах у маленьких синів. Жінка була п'яна та порізала собі руку кухонним ножем. Після цього один з хлопчиків почав кликати на допомогу. На щастя, медики приїхали вчасно та врятували горе-матір.
  • У Варшаві за секунди до трагедії врятували 42-річну українку. Вона кинулась під колеса авто. Перед тим жінка дізналась, що росіяни вбили в Україні її 20-річну доньку.