Теплими спогадами про в пам'ять про Героя діляться користувачі соцмереж. Смерть Ореста Кінаша стала суттєвою втратою та невимовним болем для спільноти мандрівників України.

Читайте також Їх вбила Росія: 7 відомих чоловіків, які пішли на війну добровольцями й загинули

Орест Кінаш – воїн з добрими очима, великим серцем і усмішкою

Трагічні новини про загибель альпініста повідомили в туристично-інформаційному центрі. Там зазначили, що Орест Кінаш був справді гідною людиною і завжди з повагою ставився до справи – до гір, культури, оточуючих.

Спільнота мандрівників України втратила видатного альпініста Ореста Кінаша / Фото CaptainDzembronia

Орест був гідною людиною. Він гідний того, щоб колись, на території звільненого від росіян Кавказу один з цих піків, названих на честь тиранів перейменувати на Пік Кінаша. І тоді, піднявшись на гору, розгорнувши синьо-жовтий стяг, українські альпіністи скажуть: "Все нормально, Оресте. Все нормально",
– зазначили у повідомленні.

Як зазначив користувач Фейсбуку Максим Логаш, загиблий воїн з добрими очима, великим серцем і усмішкою завжди був трохи втомленим, адже практично весь час приділяв своєму підрозділу. За його словами, альпініст завжди намагався вести за собою та бути прикладом.

З початком повномасштабного вторгнення воїн вступив у лави ЗСУ
З початком повномасштабного вторгнення воїн вступив до лав ЗСУ / Фото Максима Логаша

Однак декілька тижнів тому боєць отримав осколкове поранення. Він відмовився від госпіталізації й відбув три дні на позиціях до ротації. Погодився тільки на 10 днів відпустки. А коли вийшов у перший день після її закінчення – загинув.

Але при спілкуванні з ним не покидало відчуття – не тут його місце! Не це його покликання! Він мав водити людей в гори, а не в бій. І вчити ставити намети, а не облаштовувати позиції,
– додав Логаш.

Зверніть увагу Навіки 33: на Донеччині через мінно-вибухову травму загинув молодий волинянин

Втрати України у війні: останні новини

  • Наприкінці грудня також поблизу Бахмута загинув львівський дослідник, філософ, редактор і автор Євген Гулевич. Смерть Героя змогли підтвердити лише в кінці березня.
  • Майор Денис Кирилюк, видатний захисник неба, загинув під час виконання бойового завдання. Як повідомляють, за своє життя воїн здійснив понад 80 бойових вильотів, з яких 70 – під час повномасштабного вторгнення Росії.
  • У Луцьку 28 березня попрощалися з українським захисником Богданом Буськом. Герою було лише 38 років, коли він загинув у боях під Вугледаром, що у Донецькій області.