Про це 24 Каналу розповів речник Української добровольчої армії "Південь" Сергій Братчук, зауваживши, що зміна погодних умов впливає на рух кораблів у Чорному морі.
Дивіться також Росіяни контрнаступають на Півдні й під Бахмутом: як за тиждень змінилась карта фронту
Де зараз перебувають російські кораблі
Як наголосив Братчук, зараз російських ракетоносіїв навіть немає на бойовому чергуванні у Чорному морі. Певну частину кораблі вони відвели до Новоросійська, а також – до нової бази в тимчасово окупованій Абхазії. В Севастополі кораблі теж не виходять до моря.
Дуже несприятлива погода. Маршрути громадського транспорту між бухтами також скасовані. Бо в українському Криму така ж погода, як на Миколаївщині, Херсонщині, Одещині тощо,
– сказав Братчук.
Дивіться розмову з Сергієм Братчуком на ютубі 24 Каналу
Попередні атаки окупантів, які сталися упродовж останніх днів, були спрямовані для певного тиску на ППО. Також росіяни намагаються визначити розташування зенітних ракетних комплексів, щоб прокласти обхідні маршрути для ракет.
Під час останнього влучання в один із об'єктів енергетичної інфраструктури на Одещині близько 2 тисяч родин залишилися без світла. Енергетики максимально швидко відновили постачання.
Обстріли України: коротко
- Вранці 20 листопада окупанти обстріляли автостоянку у Херсоні. Відомо про двох загиблих водіїв.
- Окупанти регулярно обстрілюють Херсон з артилерії. До прикладу, 19 листопада внаслідок удару постраждали люди, серед яких була й 3-річна дитина.
- 18 листопада загарбники здійснили масовану атаку по Україні. Вони запустили аж 38 дронів-камікадзе Shahed-136.