На окупованих територіях існує потужний рух спротиву. Зокрема "Атеш" пообіцяли вибухові наслідки за паплюження української землі.
Дивіться також Чекають на "бавовну": супутникові знімки показують понад 20 російських гелікоптерів у Бердянську
Що заявили партизани
Агенти "Атеш" відвідали військовий аеродром на півночі Севастополя.
Це маленький фрагмент великої роботи наших спеціалістів. Фіксуємо, що гелікоптерів стає дедалі менше! Інформація передана у потрібні руки,
– ідеться у повідомленні.
Координати місця: 44.78420, 33.54866. Воно розташоване в Нахімовському районі Севастополя.
Куди завітали партизани: дивіться на карті
Мова про військовий аеродром Кача, названий так за однойменною кримською річкою. На його базі 1910 року створили Качинське вище військове авіаційне училище льотчиків – одну з двох перших російських льотних шкіл і першу — повністю військову. В Україні не так багато тренувальних баз, тож Кача була знана. Нині окупанти розміщують там своє залізяччя.
Ми збираємо інформацію та плануємо дії з метою якнайшвидшого звільнення Криму. Окупантам не місце на нашій землі,
– заявляють партизани.
Аеродром "Кача" в Криму / Фото "Атеш"
А ще партизани виклали відео. На ньому добре помітні гелікоптери окупантів.
Російська техніка на Качинському аеродромі: дивіться відео
"Атеш" інтригує
В іншому повідомленні сказано, що агенти руху "Атеш" успішно вступають до російської армії –мобілізуються в Севастополі і по всьому Криму. Таким чином вони збільшують свої можливості.
Агентам видано завдання, і вони готуються до виконання. Наші оперативники знаходяться на складах паливно-мастильних матеріалів, у парках з технікою, в ангарах і навіть у штабах. Передбачити і дізнатися, що станеться і коли, противник не зможе. Лише виправляти наслідки,
– пише "Атеш".
Дивіться також Битва за море – "вишки Бойка": у ГУР показали унікальні фото спецоперації
Все буде Україна
На окупованих територіях уже майоріє український прапор. Синьо-жовтий стяг до дня міста Авдіївки запустили на кульках, його бачили над Київським районом Донецька. Також національний прапор підняли під час спецоперацій на "вишках Бойка" у Чорному морі та в окупованому Криму співробітники Головного управління розвідки.