До прикордонників нашої держави звернувся жіночий голос українською мовою, не забуваючи ледь не через слово вставляти "товариші". А щоб, ймовірно, абсурд не так привертав увагу, на тлі увімкнули музику.

Раніше У ДПСУ пояснили появу опудала "Валєри", а білоруси у відповідь наліпили біля кордону плакатів

З борщем не вдалося, спробували хліб

Почали прикордонники північної країни традиційно – з порівняння України та Білорусі, ніби між нашими державами є щось спільне. Голос повідомив, що з білоруської пшениці, як і з української, виходить чудове борошно, з якого роблять духмяний хліб, а "хліб усьому голова".

Після очевидного факту з приготування продукту до нот мелодії додалися ноти абсурду. Так, Україну звинуватили у тому, що попри статус житниці Європи вона нібито забуває про власних громадян.

Україну ще зовсім недавно називали житницею Європи. Але хіба статус житниці Європи зобов'язує українське сільське господарство годувати лише громадян Європи, а про своїх громадян при цьому забувати?
– заявив голос аудіозапису.

А щоб випередити питання незгодних "товаришів", одразу й надали доказ цій заяві, не забувши викрутити цинізм на повну. Мовляв, "чому тоді саме до Офісу президента України борошно вищого гатунку постачається не з полів України, а з плантації у Колумбії". Які ж ще "потрібні докази, аргументи та факти".

І усе це звучить як знущання після знищення українських земель російською армією. Яка у перший же день повномасштабного вторгнення зайшла, зокрема, і з території Білорусі, яка з цієї країни запускає дрони та ракети. І яка випалює українські землі та заміновує їх так, що роки знадобляться для відновлення можливості їхнього застосування у сільському господарстві.

Наприкінці аудіозапису білоруси уже традиційно закликали переходити українців на їхній бік, щоб спробувати "справжній білоруський хліб". Однак Україна ним уже сита по горло, і такі цинічні заяви, які змушують кипіти кров, викликають лише сміх.

Білоруси спробували спокусити вільний народ хлібом: відео

Перед хлібом спокушали українською стравою

  • Раніше білоруси заявили, що нібито український та білоруський борщі схожі – "борщі-сусіди". Єдина різниця, мовляв, у тому, що в нашій державі до страви додають квасолю, а до їхньої – більше картоплі.
  • Відтак вони закликали переходити на бік Білорусі, коли нашому народу "більше не буде з чого готувати борщ".
  • Однак українські прикордонники доволі швидко відповіли нахабам. Вони і нагадали про те, як сьогодні насправді називається білоруське вариво, і порекомендували самим не подавитися таким кулінарним шедевром. Тож тепер можна очікувати на нову влучну відповідь від ДПСУ.