Богдан Кутєпов розповів, як медики рятують життя українським героям під Бахмутом. Він також опублікував фотографії у соціальних мережах, передає 24 Канал.

До теми Фосфор – це не найстрашніше: комбриг тероборони розповів, чим росіяни воюють у Бахмуті

Що врятувало воїна ЗСУ від смерті

Журналіст показав фотографію хлібини, у якій застрягла куля. Вона змогла пробити машину та рюкзак, але пройти через хліб не змогла. Кутєпов припустив, що саме це й врятувало життя бійцю. Сама буханка була знайдена у купі речей.

Хліб рятує життя / Фото Богдана Кутєпова

Усе це належить пораненим захисникам / Фото Богдана Кутєпова

Як працюють з “трьохсотими” під Бахмутом

У лісосмугах під Бахмутом є багато таких куп, що складаються зі зброї, особистого спорядження та закривавленого одягу. Як пояснив журналіст-розслідувач, медики прибирають та зрізають з поранених усе зайве, щоб мати доступ до ран та пересвідчитись, що боєць не буде стікати кров’ю через непомічені поранення від уламків.

Відправивши "трьохсотих" далі по етапу, їхні автомати й гранати розряджають, підписують, де чиє, і потім слідом за еваками передають в частини, до яких належать поранені. А одяг так і лежить купою, поки його не вивезуть десь подалі,
– написав Кутєпов.

Спорядження та інші залишені речі / Фото Богдана Кутєпова

Шоломи та бронепластини теж рятують життя бійцям / Фото Богдана Кутєпова

Інші збереженні життя українців у гарячих точках

  • На фронті воїн та захисниця покохали одне одного під час повномасштабного вторгнення Росії. Олена та Станіслав потрапили під мінометний обстріл загарбників. Жінка змогла відтягнути пораненого коханого у бліндаж та надати йому першу допомогу.
  • У Бахмуті правоохоронці врятували 7-річну дівчину. Дитина була вимушена майже 6 місяців жити під обстрілами у підвалі, бо її сім'я не хотіла виїжджати з міста.
  • Під Вугледаром кулеметник врятував життя 20 побратимам. Іван Гребенюк попри отримане поранення героїчно прикривав вогнем інших воїнів ЗСУ протягом кількох годин.