Ляшко під час програми, зокрема, назвав ці слова Данілова "дебільними". Також він наголосив, що саме через такі заяви на фронті гинуть українці.

До теми Я не дипломат, – Данілов пояснив свою жорстку заяву щодо Франції і Німеччини

Деталі перепалки Ляшка з Даніловим

Лідер "Радикальної партії" вважає: не можна звинувачувати партнерів в тому, що відбувається з Україною.

"Ви звинувачуєте Німеччину в тому, що вона будує "Північний потік – 2". Я – абсолютно "за", що Німеччина керується своїми особистими інтересами. Але скажіть, чи є у нас право звинувачувати Німеччину в тому, що вона будує собі газопровід, коли Україна півтора року за вашої влади купує російську та білоруську електрику?" – наголосив Ляшко.

На його переконання, чинна влада заплатила Путінському режиму мільярди гривень.

"Скажіть, будь ласка, якщо ви не хочете, щоб німці купували газ, чому ви купуєте російську електрику?" – запитав "радикал" у Данілова.

Також Ляшко поцікавився, чи вважає секретар РНБО, що Франція та Німеччина – винні у невиконанні мінських домовленостей, а не Росія. Чи є вони винними в тому, що Україна не отримала членство в НАТО, а не українська корупція в оборонці та владі й відсутність свободи слова та прав людини.

Такі звинувачення призводять до одного – до втрати партнерів... Ви й так всіх по периметру перетворили на ворогів. Молдова – ворог, Польща – ворог, Угорщина – ворог, Білорусь – ворог,
– заявив колишній народний депутат і додав, що українці гинуть на фронті через такі "дебільні заяви".

Як на такі закиди відреагував Данілов

Секретар РНБО пригрозив Ляшкові вийти за ефір, якщо той ще раз зробить таке зауваження.

"Я жодній людині не дозволю, щоб мене робили дебілом. Це Ви будете там у Верховній Раді кричати, сіно їсти, або що Ви там робили", – підкреслив Данілов.

Актуально Путін оголосив про завершення укладання труб першої нитки "Північного потоку-2"

Що цьому передувало

Данілов після засідання РНБО 4 червня заявив, що деякі європейські країни – досі зацікавлені у співпраці з Росією. Зокрема, мовиться про Франції та Німеччину.

Саме ці дві країни в 2008 році відмовили в ПДЧ Україні та Грузії. І в 2008 році на Грузію напали. Після того була ситуація з окупованим Кримом. Чи мають за це нести відповідальність Німеччина та Франція!? Я вважаю, що мають,
– наголосив секретар РНБО.

За його словами, якщо одна країна порушує кордони іншої, то занадто мало бути просто "занепокоєними".

"Занепокоєння" було у 1939 році. Тоді усіх заспокоювали, вважали, що ситуація сама врегулюється. Однак згодом почалася Друга світова війна", – підкреслив він.