Син понад 30 разів поранив ножем 40-річну матір та 8-річну сестру через тривалі конфлікти. Щоб приховати злочин, тіла убитих скинув у колодязь, а сам виїхав з області.

Читайте також Помстився за молодшого брата, – батько, який вбив 3-річного сина, пояснив свій нелюдський вчинок

Що відомо про справу

  • Після скоєного хлопець тиждень жив у дідуся, а потім втік до Києва, де його затримала поліція. Провину в суді хлопець визнав.
  • Під час розгляду справи розповідав, що мама забороняла вступати до технікуму, забрала паспорт й видавала йому лише частину пенсії. Жінка нібито хотіла віддати його в психлікарню, а він був проти й хотів працювати. За його словами, цей конфлікт став причиною того, що мама вигнала хлопця з дому.
  • У 2020 році Кіцманський суд виніс хлопцеві вирок про довічне ув'язнення за подвійне вбивство. Захисник подав скаргу на це рішення до Верховного Суду із проханням змінити його на менш суворе.
  • Доводив, що чоловік вчинив злочин вперше, раніше не був судимим, має позитивні відгуки за місцем навчання та є інвалідом ІІ групи. Засуджений має ментальне відхилення та перебуває на обліку у психіатра.

Сімейні вбивства в Україні

Повний текст публікації:

До довічного позбавлення волі за вбивство матері та сестри засуджено буковинця

Верховний Суд визнав справедливим вирок 22-річному буковинцю за умисне вбивство матері та малолітньої сестри. Суд погодився з доводами Чернівецької обласної прокуратури та підтвердив рішення судів попередніх інстанцій, якими засуджено призначено покарання у виді довічного позбавлення волі.

Прокурор довів, що у вересні 2019 року на ґрунті тривалих неприязних відносин зі своїми родичами засуджений завдав своїй 40-річній матері понад 30 ножових поранень. Таким же способом він убив 8-річну сестру. Щоб приховати сліди злочину, тіла потерпілих скинув у колодязь, а сам виїхав за межі області.