Таку думку 24 Каналу озвучив військовий експерт, голова Українського центру безпеки Сергій Кузан. За його словами, зараз на Півночі України не фіксують загострення.

Дивіться також Військовий переворот чи піар-акція Пригожина: що відбувалось у Росії

"Я слідкував би за заявами ГУР, бо саме вони мають всю інформацію. Станом на зараз не фіксується будь-якого загострення з Півночі чи перекидання підрозділів Пригожина. У будь-якому випадку ми точно знатимемо, куди та хто переміщується на наших північних кордонах", – наголосив він.

Загроза для Лукашенка

Сергій Кузан вважає, що перебування Пригожина та його найманців у Білорусі точно може боятись Лукашенко. Вагнерівці мають величезний досвід повалення режимів у країнах Африки.

Пригожин та еліти змогли натиснути на Путіна та його оточення, то у цьому випадку хай краще Лукашенко та його оточення боїться групи бойовиків, яка займалися скиданням режимів в Африці. Бійці ПВК "Вагнера" можуть бути спрямовані проти Лукашенка,
– припустив військовий експерт.

Пригожин прокоментував результат свого заколоту: дивіться відео

Як Лукашенко використав бунт

  • Увечері 23 червня Євгеній Пригожин оголосив війну міноборони Росії. У ніч на 24 червня вагнерівці захопили всі військові об'єкти у Ростові, включно з аеродромом, досягли успіху у Воронежі та дійшли на відстань 200 кілометрів до Москви.
  • Алєксандр Лукашенко ввечері 24 червня повідомив, що цілий день вів перемовини з Євгєнієм Пригожиним. Ватажок ПВК "Вагнера" прийняв пропозицію білоруського диктатора та заявив, що забирає свої війська у польові табори.
  • Речник Кремля Дмітрій Пєсков заявив, що з Пригожина знімуть усі звинувачення, але він поїде до Білорусі.
  • Представник ГУР Андрій Юсов пояснив, що ця домовленість – лише політична заява, бо наразі немає інформації про те, що вагнерівці переходять на територію Білорусі. За словами Юсова, Лукашенко вдало використав ситуацію у власних інтересах та свого режиму: і свої ставки підняв, і позицію покращив.