Ціни на Ялинки в Україні
Про це повідомляє 24 Канал з посиланням на Оpendatabot.ua. При цьому ціна різниться залежно від регіону.
Дивіться також Який штраф за незаконну вирубку ялинок і коли настає кримінальна відповідальність
Так, найдорожчі дерева цьогоріч були продані:
- в Закарпатській області — середня вартість склала 918 гривень,
- найдешевші — у Харківській – 92 гривні.
При цьому зазначають, що минуого року найдорожчі ялинки були на Київщині — 414 гривень, а найдешевші — на Житомирщині – 95 гривень.
У війну продажі впали
За даними порталу, від початку повномасштабної війни продажі новорічних дерев впали вдвічі. У 2021 році продати вдалось 445 тисяч дерев, а вже у 2022 році — лише 206 тисяч.
Щоправда, торік обсяги продажу зросли на 20% — до 247,5 тисяч. А цьогоріч лісгоспи планують реалізувати близько 200 тисяч новорічних дерев.
"44,5 тис. дерев легальних ялинок вже продано станом на початок грудня", – ідеться у повідомленні.
Правила гри у сучасному бізнес-світі стрімко змінюються. Сьогодні як ніколи важливо дбати про баланс роботи та відпочинку, щоб мати сили та натхнення підкорювати нові бізнес-вершини. І Škoda Karoq легко допоможе з цим. З понеділка по п’ятницю будь на зв’язку навіть в дорозі за допомогою бездротового підключення телефону. А у вихідні сміливо рушай з родиною на відкриття нових місць, завдяки Off-Road режиму. І це далеко не все…
Нелегальна вирубка ялинок
До 9 грудня цього року зафіксували 402 випадки незаконного вирубування новорічних дерев. Це вдвічі більше, ніж за весь новорічний сезон торік.
Та показники є ненайвищими. Наприклад, у 2021 році було зафіксовано рекорд за незаконними вирубками — 1932 випадки. Уточнюють, що мова як про одиничні спиляні дерева, так й про масові вирубки.
Вирощування ялинок
Також ресурс вказує статистику щодо вирощування дерев. Так, 1,07 мільйонів хвойних виростили лісгоспи на спеціальних плантаціях цьогоріч. Це удвічі менше, ніж у 2021 році — 2,05 мільйона дерев. З них 52% — сосни, ще 44% — ялинки. Решта 4,5% — інші породи хвойних.
Найбільше дерев для продажу виростили у лісах Вінниччини та Житомирщини — 20% та 16% відповідно.