Спіймали зловмисника співробітники управління карного розшуку поліції області спільно з колегами з Чернігівського районного управління поліції.

Читайте також Південна Корея передала Інтерполу ордер на арешт українця: підозрюють у кібератаках

Затримали іноземця, якого шукав Інтерпол

Правоохоронці 9 листопада затримали 37-річного іноземця, якому закидають контрабанду наркотиків. Понад 1 рік чоловіка шукав Інтерпол.

Зловмисника помістили до ізолятора тимчасового тримання Чернігова. Наразі вирішують питання щодо екстрадиційного арешту.


На Чернігівщині затримали іноземця, якого Інтерпол шукав понад рік​ / Фото Нацполіції

Інші випадки затримання іноземців, яких шукав Інтерпол

  • У жовтні у Львові співробітники СБУ затримали турка, який перебував у міжнародному розшуку. Іноземець скоїв у себе на батьківщині особливо важкий злочин.
  • Перед цим у львівському аеропорту спіймали 36-річного угорця. Чоловік також перебував у розшуку Інтерполу. Його підозрюють у вчиненні розбою.
  • У вересні київські поліцейські затримали болгарського наркоторговця Евеліна Банева-Брендо. Чоловік з 2016 року перебував у міжнародному розшуку. Востаннє його засудили до 6 років у в'язниці за відмивання грошей і незаконний збут наркотиків.

Текст допису департаменту карного розшуку:

Оперативниками Чернігівщини затримано іноземця, більш ніж рік перебував у розшуку

Сьогодні за результатами проведення комплексу оперативно-розшукових заходів працівники управління карного розшуку спільно із співробітниками Чернігівського РУП ГУНП в Чернігівській області затримали 37-річного іноземця, який більш ніж рік розшукувався каналами Інтерполу за контрабанду наркотичних засобів.

Затриманого фігуранта поміщено до ізолятора тимчасового тримання м. Чернігова. На цей час вирішується питання щодо екстрадиційного арешту.