Рада продовжила до 6 березня 2020 року заморожування активів 12 особам, повідомили на офіційному сайті Ради ЄС.

Читайте також: У Януковича відповіли на розслідування про "відмивання" мільйонів

Усі 12 осіб, визнаниі відповідальними за привласнення українських державних коштів або зловживання службовим становищем, що призвело до втрати українських громадських коштів.

Однак, із санкційного списку виключили екс-голову адміністрації президента Януковича Андрія Клюєва. Тож обмежувальні заходи щодо однієї особи не були продовжені.

Що зараз із Віктором Януковичем?У січні 2019 року український суд визнав Януковича винним у державній зраді, пособництві в умисних діях для зміни меж території та держкордону України, пособництві у веденні агресивної війни. Екс-президенту доведеться відсидіти 13 років у в'язниці, якщо повернеться в Україну.

Державна зрада Януковича полягає в тому, що після втечі до Росії під час Майдану у 2014 році політик попросив у президента РФ Володимира Путіна застосувати його війська для "відновлення законності" в Україні. Так почалися анексія Криму та конфлікт на Донбасі.

Невдовзі після вироку українського суду Янукович дав прес-конференцію у Москві. Він переконував, що більшість українців не вірять у його провину, а війна на Донбасі – нібито "конфлікт", створення Православної церкви України – "великий гріх" та багато іншого.

Що відомо про Віктора Януковича: дивіться відео