Першим проявом імперського синдрому диктатора була Мюнхенська промова, де він кинув виклик Заходу та США й заявив, що збирається боротися за перерозподіл світу. Детальніше про це 24 Каналу розповів російський опозиційний журналіст Ігор Яковенко.
Читайте також Закінчуються добровольці, а поповнення втрат коштує мільярди: чому Путіну потрібне перемир'я
На чому схиблений Путін
Спочатку у Путіна були цілі пітерського злочинця – накрасти якомога більше грошей. До президентства чинний глава Кремля займався корупцією, а ставши очільником країни, він як і раніше сприймав цю посаду як можливість красти.
З часом диктатор зрозумів, що найцінніше – влада. Імперський синдром, відчуття власної величності й того, що він панує на великій території призвело до того, що Путін отримав імпульс, щоб розширювати цю територію,
– мовив Яковенко.
Ні для кого не секрет, що диктатор марить хоча б частковим відновлення Радянського Союзу у вигляді трьох держав – Росії, України й Білорусі. Звісно, на цьому Путін не зупиниться. Далі у мріях Казахстан, країни Балтії.
До слова, до повномасштабного вторгнення Путін неодноразово повторював, що найбільша трагедія 20 сторіччя – розпад СРСР.
Глава Кремля сприймає себе як месію, який повинен відновити гігантську імперію. Можливо, це відбулося внаслідок своєрідного культу Путіна, коли оточення вбивало йому в голову, що він нібито "великий" та може реалізувати свою місію,
– додав російський опозиційний журналіст.
На жаль, жертвами соціально-психологічного захворювання Путіна стали сотні тисяч людей. Найближчий за типом приклад – Адольф Гітлер, який був схиблений на ідеї Третього Рейху.