На це, зокрема, вказує й частіше використання доволі неточних ракет С-300. Про це в ефірі телемарафону розповів речник Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат, пише 24 Канал.

Варте уваги Крилаті ракети "Калібр": основні характеристики та вартість зброї, якою Росія атакує Україну

Часте використання С-300

На жаль, ракет такого типу у Росії ще багато. Їх використовують переважно в прифронтових містах для обстрілів критичної інфраструктури.

С-300 летять вкрай неточно, але їх є, на жаль, багато у ворога. Тисячі ракет,
– підкреслив Юрій Ігнат.

Також речник Повітряних сил наголосив, що уламки російських ракет також надають Україні відомості щодо того, коли була виготовлена ракета, які запчастини у ній, які країни ще не дотримуються санкцій тощо.

Ознаки дефіциту

Однак таке часте використання неточних ракет вказує на те, що Росія заощаджує більш небезпечні далекобійні високоточні ракети. Наприклад, такі як "Калібр", Х-101, "Кинжал", "Іскандер".

І ті відстані та проміжки часу від удару до удару почали зростати, відповідно, і можна робити от такі висновки,
– сказав Юрій Ігнат.

Ці всі речі говорять про те, що є певний дефіцит.

Масована ракетна атака 10 лютого: коротко

  • Масована ракетна атака у п'ятницю, 10 лютого, стала 14-ю з осені 2022 року. Під час неї окупанти випустили понад 70 крилатих ракет.
  • За словами речника Повітряних сил ЗСУ Юрія Ігната, у небі України військовим вдалося знищити десятки російських ракет.
  • Особливістю цього обстрілу було й те, що це була перша масована атака України ракетами С-300.
  • Цікаво, що російські ракети у цей день були не лише у повітряному просторі України. Як повідомив Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний, вони також перетнули Молдову та Румунію, яка є країною-членом НАТО.