Лікарі рятували людей в операційній, яка була розташована у підвалі. Про це медики розповіли журналістам 24 каналу.
До теми Мешканці Ізюма показали розбиті будинки й котельню: їжу готують на вогнищі
Як працювала лікарня під час окупації
Лікар зізнався, що для нього найважчим було те, що не міг надати допомогу у повному обсязі. Адже у лікарні не було багатьох препараторів, зокрема для зупинки крові. Також не було анестезіолога й багатьох інших лікарів.
До повномасштабного вторгнення у медзакладі працювали близько 500 людей, а під час окупація – 61. Частина персоналу працювала на вокзалі.
Загалом медики врятували близько 400 пацієнтів. Працювати доводилося в антисанітарії, адже ніяких антисептиків не було. Крім того, в операційній панував холод – найвища температура повітря становила +2...+3 градусів. Також були "прильоти".
Медики розповіли, як рятували поранених в Ізюмі: відео
Як відновлюватимуть інфраструктуру Харківщини
Міністерка з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук повідомила, що на деокупованій Харківщині знищені 70% інфраструктури. На первинні заходи уряд виділив з резервного фонду 400 мільйонів гривень.
За словами чиновниці, цих грошей на все не вистачить, то ж зараз ведуться переговори з міжнародними партнерами.
Наразі створили координаційний штаб. Його завдання евакуювати тих людей, які повністю втратили свої домівки й не мають, де перезимувати, а також відновити житло, якщо є невеликі пошкодження.
До теми – наслідки нічних обстрілів Миколаєва – відео