Про це інформують "Крим. Реалії".

Читайте також: Поплічника окупантів у Криму затримала російська поліція: він вийшов на пікет проти влади

Публікація, через яку розгорівся скандал, називається "Чародії зсувного схилу". У ній автор Володимир Мазурін розповідає, що начебто був керівником проекту по реконструкції вілли, вартістю 200 мільйонів рублів, побудованої на схилі в Коктебелі.

Він пише, що під час будівництва маєтку була нанесена велика шкода природі, а також, що допущені помилки можуть спричинити обвал дому на чужі землеволодіння та будинки.

Рано чи пізно природа візьме своє: зливові води з верхніх відрогів і водозборів проб'ють для себе нові русла і схил знову набуде потенціал рухливості. Буде досить невеликого сейсмічного поштовху, щоб і схил, і будинки, що знаходяться на ньому, прийшли в рух. Будь-яка незалежна експертиза підтвердить мій прогноз. А поки вілла у всій своїй красі являє жителям і гостям Коктебелю реалізовану мрію людини-переможця над силами природи, великого мрійника-чарівника,
– зазначає Мазурін.

Водночас у своїй публікації автор не вказує імені власника маєтку. Проте, давно відомо, що це – будинок головного пропагандиста Кремля Дмитра Кисельова.

Земельний наділ у кримському Коктебеі російський журналіст придбав ще у 2002 році, тоді йому відразу видали довідку про те, що на цій землі не можна нічого будувати, оскільки вона розташована на місці активного зсуву.


Кисельов роздає інтерв'ю на оглядовому майданчику своєї вілли у Коктебелі

Про це сам Кисельов раніше розповідав у інтерв'ю.

"У 2002 році за чотири сотки не призначеної для життя землі на обриві я заплатив 10 тисяч доларів. Мені відразу ж видали довідку, що з-за активного зсуву яке будівництво там заборонено. І тільки через три роки мені порадили зробити інженерний захист ділянки, що дозволило побудувати те, що зараз називається "Cock t'est Belle", – розповідав раніше Кисельов.

Дивіться відео: Кисельов розповідає, як придбав маєток у Коктебелі

Тепер він називає автора матеріалу шахраєм та розповідає, що зі всіма документами на віллу в нього все добре.

Цей Мазурін – просто шахрай. Вимагає гроші. Всі його цифри взяті зі стелі. Я вже подав на нього в поліцію. Всі документи по дому у мене в зразковому порядку,
– заявляє головний пропагандист Кремля.

Скандал набирає обертів, а Мазурін заявляє, що з Москви уже прийшла вказівка звільнити його начальницю – редакторку видання Олену Войтову. Окрім цього, Войтова начебто має за власний кошт скупити весь тираж газети із скандальною публікацією про маєток Кисельова.

"Я маю намір домагатися відновлення Олени на роботі з принесенням їй публічних вибачень. Я хочу, щоб людина, яку оббрехали, була відновлена на посаді, щоб отримала офіційні вибачення, бажано ще з моральною компенсацією. Я хочу, щоб на хвилі гласності Дмитро Кисельов зрозумів, що зробив помилку і що треба виправитися. Я думаю, що він це швидко зрозуміє. Зрозуміє, що людині зламали долю", – наголосив автор скандального матеріалу.