Зловмисниця залучила у спільники трьох осіб. Відповідно до розробленого плану, в газетах та мережі розміщували оголошення щодо прийому на роботу.

Зверніть увагу Хотів купити автомобіль: одесита "розвели" майже на пів мільйона гривень в інстаграмі

Шахраї ошукали 11 громадян

Від громадян отримували необхідні документи та укладали з ними фіктивні трудові договори з усіма відповідними даними. Згодом на потерпілих оформлювали позики у різних фінустановах, робили це на підставі отриманої інформації онлайн.

За інформацією пресслужби Нацполіції, 28 грудня слідчі відділення поліції № 5 Дніпровського райуправління поліції повідомили організаторці та трьом учасниками злочинної групи про підозру за статтею Кримінального кодексу України щодо шахрайства.

Впродовж серпня 2020 року – жовтня 2021 року зловмисникам вдалося ошукати 11 громадян, а також – заволодіти їхніми коштами на суму понад пів мільйона гривень.

Зауважте Українці почали продавати "1000 від Зеленського" за готівку

Наразі розв'язують питання про обрання підозрюваним запобіжних заходів. Їм може загрожувати від 5 до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Шахрайство в Україні: останні новини

  • З незаконного обігу кіберполіції вдалось вилучити дані понад 300 мільйонів користувачів. До шахрайства з інформацією причетні понад 50 людей.
  • На Чернігівщині жінка вирішила скористатися послугами ворожки через інстаграм. Зрештою шахрайка видурила в клієнтки гроші та переконала збільшити кредитний ліміт й передати усі паролі.
  • У Києві поліція викрила аферистів, що розміщували оголошення в тіндері від імені дівчат. При зустрічі фігуранти шахрайським шляхом заволодівали грошима потерпілих.