Російським окупантам не вдасться уникнути відповідальності за ті страшні злочини, які вони коїли проти мирних українців. Масові розстріли катування, зґвалтування – світі лунає все більше заяв про геноцид українського народу.

Читайте також Росія анонсувала виплату сім’ям військових, які загинули в Україні: проте гроші побачать не всі

Чергова підозра окупанту

Старшому лейтенанту, командиру мотострілецької роти 15-ої "миротворчої" бригади 2-ої гвардійської загальновійськової армії Центрального військового округу збройних сил Росії заочно оголошено підозру у жорстокому поводженні з цивільним населенням.

Як з'ясувало слідство, офіцер перебував у селі Мокрець, яке певний час було під окупацією росіян. Підозрюваний разом із двома спільниками з російської армії взяв у полон двох мирних українців, які не мали зброї та не брали участі у бойових діях.

Цей старший лейтенант провів незаконний допит, під час якого принижував полонених. Він вимагав, щоб чоловіки надали дані про воїнів ЗСУ, бійців тероборони та проукраїнських мешканців села. Коли ж окупант не почув потрібної для себе інформації, то одягнув тактичні рукавиці та бив полонених по обличчю та голові. Згодом їх змусили роздягнутися та спуститися у підвал.

Повідомляється, що на сайті російських Збройних сил цей злочинець є "взірцем мужності та героїзму", які він проявив у війні проти України.

​​Злочини росіян проти українців: останні новини

  • ООН проводить розслідування злочинів російських окупантів проти мирного населення в Україні. В організації почали говорити про те, щоб визнати звірства окупантів воєнними злочинами.
  • Україна обов'язково знайде кожного покидька, котрий чинив злочини проти мирних українців. Зокрема, вже вдалося з'ясувати причетність до звірств у Бучі чеченців, псковських десантників та підрозділу Росгвардії "Витязь". Наші розвідники та правоохоронці роблять усе для того, щоб жоден російський злочинець не уникнув справедливої кари за свої діяння.
  • Під Вишгородом виявили тіла чоловіків, яких вбили російські окупанти. Експертиза показала, що їх розстріляли, а потім переїхали танком.

Дивіться також – окупанти обіср*лися": яким було 9 травня у Маріуполі