Пані Моїз, попри страх, повернулася до країни, аби буди присутньою на похоронах свого чоловіка – президента Гаїті Жовенеля Моїза.

Важливо Президента катували перед вбивством, – урядовці Гаїті

Про свої плани повернутися в Гаїті вдова президента не повідомляла. Вона прибула на Гаїті через кілька годин після того, як провідні дипломати країни закликали призначеного прем'єр-міністра Гаїті Аріеля Анрі сформувати уряд.

В аеропорту Мартіну зустрів виконуючий обов'язки прем'єра Клод Жозеп та інші чиновники. Зазначимо, що вона разом з іншими політиками та чиновниками буде присутня на похоронах лідера Гаїті. Вони заплановані на 23 липня.

Як Мартін ставиться до нової влади

Перед поверненням Мартін Моіз закликала пана Анрі "продовжити місію, яка йому була довірена" і сформувати "узгоджений і всеосяжний уряд".

Що відомо про вбивство президента Гаїті

  • У ніч проти 7 липня група озброєних чоловіків вдерлася до будинку президента Гаїті. Нападники розстріляли Жовенеля Моїза та поранили його дружину.
  • У посольстві спростували інформацію про смерть першої леді. Відомо, що вона тривалий час перебувала у лікарні.
  • За інформацією міністра оборони Колумбії Дієга Молано Апонте, до вбивства можуть бути причетні колумбійські військові, які перебувають у відставці.
  • Поліція Гаїті повідомила, що до вбивства президента Жовенеля Моїза причетні 28 осіб.