З 506 зареєстрованих учителів-математиків успішно склали тест 187 педагогів. Тобто майже 37 %.

Дивіться також Підручники для 5 – 6-х класів НУШ потребують змін: опитування

Скільки учителів пройшли перший етап сертифікації

З 592 учителів мовно-літературної галузі впорались із випробуванням 473 педагоги.

Щодо вчителів початкових класів, то з 1423 зареєстрованих для участі в сертифікації успішно склали тест 776 осіб – 54%.

Зазначимо, що тести для вчителів української філології та початкових класів містили по 90 завдань, тест для вчителів математики – 75 завдань. Його треба було виконати протягом 180 хвилин.

Для успішного проходження незалежного тестування учасникам необхідно було набрати не менш ніж 60 % від максимальної кількості тестових балів,
– кажуть в УЦОЯО.

Які були завдання

  • Тест для вчителів мовно-літературної освітньої галузі містив завдання двох форм: з вибором однієї правильної відповіді (82 завдання) та на встановлення відповідності (8 завдань).
  • Тест для вчителів математики містив завдання трьох форм: з вибором однієї правильної відповіді (75 завдань), на встановлення відповідності (5 завдань) та відкритої форми з короткою відповіддю (10 завдань).
  • Тест для вчителів початкових класів містив завдання двох форм: з вибором однієї правильної відповіді (86 завдань) та відкритої форми з короткою відповіддю (4 завдання).

Учителів, які успішно склали сертифікаційний тест, допустили до другого етапу. Він передбачає самооцінювання педагогічної майстерності.

Раніше ми писали про те, що у Раді стурбовані кількістю випускників педагогічних вишів, які стають учителями.