Так, директори можуть забороняти учням користуватися телефонами. Педагоги при цьому вважають, що таке рішення буде корисним для школярів, але батьки можуть бути проти.

Дивіться також У Чехії відбудеться масова перевірка знань українських школярів

У Великій Британії забороняють мобільні телефони у школах

Влада пропонує школам самостійно регулювати політику використання гаджетів. До прикладу, учнів можуть зобов'язати залишати телефони вдома, здавати їх на вході до школи, зберігати в окремих шафках. Або ж можуть дозволити носити їх із собою, але перевести у беззвучний режим і не використовувати у школі.

Учителі при цьому матимуть право обшукати рюкзаки учнів і у разі порушення правил – конфіскувати телефони чи залишати учнів після уроків як покарання.

Якщо батьки хочуть сконтактувати з дітьми чи навпаки, мають робити це через шкільний офіс.

Нові вказівки стосуються і вчителів: у школах вони не мають використовувати мобільні телефони, окрім випадків, коли це необхідно для роботи.

У Великій Британії кажуть, що користування телефонами в школах не лише відволікає від навчання, але й може призвести до залякування в Інтернеті.

Дивіться також Чи треба заборонити учням користуватися мобільними телефонами у школі

Чи заборонять мобільні телефони в українських школах

  • Недавно українці також сперечалися щодо того, чи варто дозволяти використовувати мобільні телефони у школах нашої держави.
  • Одні батьки були "за" заборону використання; інші – "проти" через війну та необхідність комунікації.
  • Освітній омбудсмен Сергій Горбачов заявив, що це питання потребує законодавчого врегулювання.
  • Він зауважив, що заборона мобільних телефонів у школах нічого не вирішить.