За повідомленням ABC News, 13 травня Манафорта звільнили з федеральної виправної інституції Loretto, розташованої у штаті Пенсильванія. Згодом цю інформацію підтвердив і адвокат Манафорта.
До теми Чи був український слід у гучній відставці Пола Манафорта: докази журналіста The Washington Post
Адвокати Манафорта просили негайно перевести підзахисного на домашнє ув'язнення, адже той має підвищений тиск, хворобу печінки, захворювання дихальних шляхів. Крім цього, у січні 2020 року його госпіталізували через проблеми з серцем.
Що відомо про Пола Манафорта
Пол Манафорт – це американський юрист, лобіст і політичний консультант. Свого часу він був радником Віктора Януковича та обіймав посаду керівника виборчого штабу президента США Дональда Трампа. Він також працював радником під час президентських кампаній таких політиків: Джеральда Форда, Рональда Рейгана, Джорджа Буша-старшого, Боба Доула, Джорджа Буша-молодшого, Джона Маккейна.
Пол Манафорт почав працювати радником Віктора Януковича через кілька місяців після Помаранчевої революції. Відомо, що Борис Колесніков, керівник передвиборчої кампанії Януковича, визнав: "Партія регіонів" найняла Манафорта, коли зазнала проблем під час виборів 2004 року.
Згодом, у 2010 році, за участю Манафорта Янукович проводив свою президентську кампанію. Зокрема, тоді четвертий президент України звинувачував лідерів Помаранчевої революції в поганому управлінні слабкою економікою.
Читайте також Що відомо про Пола Манафорта: коротка біографія
Під час парламентських виборів 2014 року Манафорт співпрацював з "Опозиційним блоком", і одним з перших запропонував партії саме таку назву.
За що відбуває покарання Манафорт
Пол Манафорт перебуває під слідством декількох федеральних агентств. Його засудили до 7,5 років позбавлення волі в березні 2019 року через фінансові махінації та порушення правил лобістської діяльності.
Під час розслідування стало відомо, що за свої лобістські послуги він отримав від "Партії Регіонів" понад 12 мільйонів доларів. Однак задекларував у США лише 10% від цієї суми.