У Ватикані помітили та сфотографували оголеного чоловіка. Інцидент стався ввечері у четвер, 1 червня.

Читайте також План Б: як Ватикан збирається повертати депортованих Росією дітей

Що сталося у Ватикані

Чоловік влаштував акцію протесту через розв'язану Росією війну проти України. Він зняв з себе усю одежу всередині Собора Святого Петра та піднявся на його головний вівтар.

Після цього протестувальник засудив дії країни-агресорки. Він заявив перед туристами, що страждає через смерті українських дітей від атак росіян.


Оголений чоловік у Ватикані / Фото Il Messaggero

У якому стані перебував голий чоловік

Згодом втрутилися правоохоронці. Вони змусили протестувальника одягнутися та забрали його до місцевого управління жандармерії. Трохи пізніше з'ясувалося, що у цього чоловіка сильна депресія.

Як Ватикан ставиться до агресії Росії проти України

  • Папа Римський нещодавно висловився щодо повернення Україні тимчасово окупованих територій. Він назвав "політичною проблемою".
  • Досить нейтральну позицію Франциска прокоментував політолог Микола Давидюк. У розмові з 24 Каналом він припустив, що Папа Римський намагається підігравати Росії та Китаю.
  • Також неоднозначність риторики Франциска помітив політичний та економічний експерт Валерій Клочок. На його думку, голова Католицької церкви хоче використати тему російсько-української війни у своїх цілях та "вскочити в останній вагон миротворця".